Tezveren Reklam Ajansı - Tel: 0532 481 46 77 - Mail: tezverenreklam@gmail.com
BİZE ULAŞIN:

Faaliyetlerimiz

Tezveren Reklam bünyemizde düzenli olarak reklam, tanıtım ve sponsorluk faaliyetlerimiz devam etmektedir. Sitelerimiz hit kaygısı olmadan geniş bir kullanıcı kitlesine erişmektedir. Profil olarak en organik ve rafine kullanıcı grubuna sahiptir. Sanat ve kültürle yakından ilgili kullanıcılarımız tiyatro, konser, sergi ve şehirde yer alan bir çok etkinlikle ilgilenmekte otel, restoran, eğlence merkezi tercihlerini sitemizi inceleyip yapmakta, şehirle ilgili çeşitli bilgileri sitemizden edinmektedir. Kullanıcı profilini korumayı amaçlayan sitelerimiz reklama konu ürün ve hizmetlerinin bu profile uygun olmasına özen göstermektedir…

Reklam Faaliyetlerimiz

Dünya’dan ve Türkiye’den 7gün / 24saat Güncel, Siyaset, Ekonomi, Spor, Dünya, Magazin, Kültür Sanat ve Şirket haberleri yayınlayan ulusal haber ajanslarında reklamlarınızı;

Azami 30 dakikada yayınlıyoruz.
Google ve Yandex tarafından hemen index alırsınız. (Kaliteniz Artar)
Reklamınıza sınırsız linkinizi ekleyebilirsiniz.
Sürekli ziyaretçi alırsınız.
Ürün ve/ya firmanızın reklam bannerini yollayın 30 TL’den başlayan fiyatlarla 24 Saat veya dilediğiniz sürece yayınlayalım.

Markanızın, Ürünlerinizin ve/ya Web Sitenizin reklam veya tanıtımını yapmak istiyorsanız kesinlikle doğru seçim yapmış olacaksınız.

Tanıtım Faaliyetlerimiz

Yapılacak olan ürününüzün veya markanızın veya web sitenizin tanıtım yazısı, haber sitelerimizde yayınlandığı gibi sosyal medya sayfalarımızda da yayınlanacak ve yıllar geçse bile serverlarımızda (haber sitemizde) saklanacak asla silinmeyecek, sürekli yayında kalacaktır.

Tanıtıcı haberinizi tarafımıza yollamanız halinde 30 dakika içinde hemen yayınlanacaktır. Fotoğraflı ve linkli tanıtıcı haber yazınızın ücreti sadece 50 TL’dir. Tanıtıcı haber yazınıza (marka veya sitenizin) linklerini ekleyebilirsiniz.

Sponsorluk Faaliyetlerimiz

Bununla birlikte sponsorlarla yada kendi olanaklarımızla gerçekleştirdiğimiz çeşitli promosyonlar, yarışmalar ve kültür-sanat organizasyonları düzenledik. Bu etkinliklerimizi bundan sonra da sürdüreceğiz.

Yorumlara Kapalı